kvalifikacije za euro

[VIDEO] Šokantan poraz hrvatske U-19 reprezentacije; pogledajte kako su Finci iznenadili izabranike Josipa Šimunića

19.11.2022 u 15:03

Hrvatska nogometna U-19 reprezentacija u Zagrebu je izgubila 2:1 u 2. kolu kvalifikacijskog turnira prvog kruga za plasman na Europsko prvenstvo od vršnjaka iz Finske

Mlada hrvatska U-19 reprezentacija u ovaj je kvalifikacijski ciklus koji se igra u Zagrebu krenula uvjerljivom 6:0 pobjedom protiv Fraskih Otoka pa su svi očekivali da će izabranici Josipa Šimunića nastaviti u istom ritmu i protiv vršnjaka iz Finske.

No, mladi su Finci u subotu šokirali 'male vatrene' i slavili 2:1!

Naši su nogometaši očajno krenuli u utakmicu te su Finci već u 18. minuti poveli golom Bushara.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

Nisu se 'mali vatreni' stigli ni oporaviti od šoka nakon prvog gola, a već u 21. minuti Finci zabijaju za 2:0. Strijelac je bio Vidjeski.

Golijadi tu nije bio kraj jer naši se vraćaju u utakmicu samo tri minute kasnije. U 24. minuti za 2:1 zabija Prpić.

Svi su se ponadali da će se naši mladi reprezentativci vratiti u utakmicu, bilo je dovoljno vremena za preokret, ali...

Hrvatska je do kraja utakmice dominirala i stvarala izgledne prilike, Finci su opasno 'visili', ali nisu izvisili pa je susret završio njihovom pobjedom 2:1.