SUPERSPORT HNK

[VIDEO] Slaven Belupo prvi četvrtfinalist; a gol kakav je zabio Luka Branšteter ne viđa se često!

02.11.2022 u 16:13

Iako su u ponedjeljak odrađivali prvenstvenu obvezu protiv Gorice, nogometaši Slaven Belupa imali su dovoljno snage da samo dva dana kasnije, odnosno ove srijede u obližnjem Nedelišću sa 6:0 svladaju istoimeni klub te se plasiraju u četvrtfinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Slaven Belupo je u Nedelišću protiv tamošnjeg niželigaša igrao osminu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Trener Zoran Zekić odlučio je odmoriti veći dio prvotimaca za susret u subotu i dvoboj protiv Lokomotive u SuperSport HNL-u.

Priliku su dobili uglavnom rezervisti i oni koji ne mogu do minutaže u prvenstvu.

No, i ti su 'rezervisti' ozbiljno shvatili protivnika te s uvjerljivih 6:0 prošli u četvrtfinale.

Na poluvremenu je bilo 0:3, a golove su postigli Benedikt Mioč (20), Arb Manaj (28), Luka Branšteter (37). I baš taj gol Luke Branštetera, igrača koji je stigao na posudbu iz Osijeka, pravo je remek-djelo.

Uvjerite se i sami, jer ovakav gol, gotovo s korner linije, ne viđa se često.

Gosti su i u nastavku zabili tri gola. Zabijali su Josip Mihalić (54), Marko Žuljević (60) te još jednom Luka Branšteter (80).

Nedelišće - Slaven Belupo 0:3 (Branšteter 37') Izvor: tportal.hr

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.