slavlje na rujevici

[VIDEO] Razigrana Rijeka srušila prvaka i vratila se u igru za Ligu prvaka; Dinamo ponovno nije uspio zabiti...

05.07.2020 u 23:24

Rijeka je na Rujevici pred 2.700 gledatelja u posljednjoj utakmici 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige pobijedila prvaka Dinamo 2:0 i tako prekinula neugodan niz od tri poraza

Golove za prvu pobjedu Rijeke u posljednjih šest kola zabili su Joško Gvardiol (2-autogl) i Antonio Čolak (52).

Rijeka nije mogla bolje otvoriti utakmicu, već u drugoj minuti je stigla do vodstva autogolom Joška Gvardiola.

Andrijašević je gurnuo loptu za Čolaka, a Gvardiol ju je pokušao izbiti, no umjesto toga zatresao je vlastitu mrežu.

'Modri' su mogli uzvratiti u šestoj minuti, Kulenović je izbio sam pred domaćeg golmana Pandura, ali je pucao pored gola.

Najvažnije da se nogomet vraća iako bez gledatelja na stadionima no zato su tu televizijski ekrani. Podsjećamo, sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

U 37. minuti je zaprijetio i Oršić, ali je Pandur odlično obranio.

• +15
Nk Rijeka - NK Dinamo; HT Prva liga, 5.7.2020. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX

Dinamo je imao priliku i u samoj završnici prvog dijela, ali je domaći golman ponovo bio spreman.

HT Prvu ligu možete gledati i u dresu omiljenog kluba koji vam poklanja Hrvatski Telekom, a kako do dresa možete pročitati OVDJE.

Rijeka je povećala prednost u 52. minuti nakon brze kontre koju je povukao Escoval, dodao do Andrijaševića, a ovaj uposlio Čolaku koji je sjajno poentirao.

U 61. minuti je sve moglo biti gotovo, no Livaković je s gol-linije skinuo pokušaj Lončara s pet metara.

Nogomet se vraća na MAXtv! Napokon opet možemo uživati u nogometu s domaćih terena uz Arenasport kanale. Sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv, zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.

Rijeka je tako prekinula niz od tri poraza, a ovo je momčadi Simona Rožmana bila prva pobjeda u posljednjih šest kola Hrvatski Telekom Prve lige. Dinamu je pak ovo drugi uzastopni poraz na Rujevici, početkom veljače Rijeka je bila bolja i u Kupu.

Hajduk-Osijek0:1
Rijeka-Dinamo Zagreb2:0