ht prva liga

[VIDEO] Pogledajte kako je Lokomotiva 'slomila' čvrste 'farmaceute'; svi golovi pali su u drugom poluvremenu utakmice

03.03.2020 u 19:07

U prvom susretu 25. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Slaven Belupo 3:0 (0:0) i barem privremeno izborili treće mjesto prvenstvene ljestvice

Prvo poluvrijeme proteklo je bez golova, ali i u znaku nekoliko velikih obrana oba golmana - domaćeg Grbića i gostujućeg Ježine. No, na odmor se otišlo najnepopularnijim rezultatom, 0:0.

U nastavku utakmice vidjeli smo čak tri gola.

Lokomotiva je povela u 59. minuti kada je ubačaj s desne strane na desetak metara dočekao Albanac Myrto Uzuni koji je prizemnim udarcem pogodio desnu stranu gola 'farmaceuta'.

Samo tri minute kasnije brzu i preciznu akciju Lokomotive okončao je autogolom branič Slaven Belupa Venezuelanac Suarez Jeffren.

U posljednjim trenucima susreta Mikulić je igrao rukom, a iz penala je Mario Budimir pogodio za konačnih 3:0.

Lokomotiva je s 43 boda preskočila Rijeku (41) na trećem mjestu, dok je koprivnički sastav ostao sedmi s 23 boda.

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Emisiju 'Prva liga' možete gledati odmah nakon završetka posljednje utakmice kola. Više informacija OVDJE