samo loš dan

05.03.2017 u 18:29

U 27. kolu Serie A Juventus je na gostovanju kod Udinesea odigrao samo 1:1 i tako prekinuo niz od deset uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima

Uspio je ove sezone neuvjerljivi Udinese iznenaditi favorizirani Juventus. Gosti su u Udine stigli kao veliki favoriti, a na kraju su se morali zadovoljiti samo bodom. Domaćini su poveli golom Zapate u 37. minuti, a izjednačenje Juveu donio je Bonucci u 60.

Stipe Perica je za Udinese igrao do 85. minute, a Andrija Balić ostao je na klupi za pričuve. Kod Juventusa Mario Mandžukić je najbolji potez imao u 30. minuti kada je namjestio priliku Khediri, koji je slabo pucao, dok je Marko Pjaca ušao u igru 72. minuti.

Juve je tako prekinuo savršeni niz od deset pobjeda u svim natjecanjima, u kojemu je ostvario gol-razliku 22-3!

Fiorentina je kod Atalante odigrala 0:0, a Nikola Kalinić i Milan Badelj pružili su solidne partije za 'viole'.  Kalinić je najbolju priliku imao u 11. minuti, ali je njegov pokušaj glavom bio trunku neprecizan. Badelj je dva puta odlično uposlio suigrače, ali u 30. minuti Gonzalo Rodríguez loše puca glavom, a u 51. neprecizan je bio Matías Vecino.

Palermo, za kojeg brani Josip Posavec, vodio je protiv Torina 1:0 sve do 74. minute, a onda je Andrea Belotti u razmaku od sedam minuta zabio tri gola (74, 76, 81) za pobjedu Torina 3:1. Belotti je sada vodeći strijelac talijanskog prvenstva s 22 zabijena gola.

Inter je bio uvjerljiv na Sardiniji, pobijedio je Cagliari 5:1, a dva je gola zabio Ivan Perišić.