načeo cagliari

05.03.2017 u 17:46

Inter je u 27. kolu Serie A uvjerljivo slavio na gostovanju kod Cagliarija, bilo je 5:1. Dva je gola zabio naš Ivan Perišić, ove sezone je za 'nerazzurre' ukupno u prvenstvu dao devet golova

Odigrao je Ivan Perišić još jednu sjajnu partiju za Inter. Na neugodnom gostovanju kod Cagliarija na Sardiniji zabio je dva gola, a Inter je na kraju uvjerljivo slavio 5:1.

Perišić je domaću obranu načeo u 34. minuti nakon sjajnog proigravanja Banege. Samo pet minuta kasnije zabio je i sam Banega. Iz slobodnog je udarca povisio na 2:0. Pred sam kraj prvog poluvremena Cagliari je uspio smanjiti, u 42. minuti za 2:1 zabija Borriello.

U nastavku se domaća momčad raspala, već u 47. minuti Ivan Perišić na asistenciju Maura Icardija zabija svoj drugi gol. Potom je i sam Icardi zabio za 4:1 u 67. minuti iz penala, a za konačnih 5:1 zabija Gagliardini u 88. minuti utakmice.

Perišić je ove sezone za Inter u Serie A zabio devet golova uz još sedam asistencija.