sporni trenutak

[VIDEO] Je li Hrvatska u 52. minuti utakmice brutalno oštećena za penal? Bruno Petković našao se u 'sendviču' i pao u šesnaestercu...

• Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 05.12.2022 18:20
  • Objavljeno 05.12.2022 u 18:01

Bruno Petković je u 52. minuti utakmice pao u japanskom šesnaestercu nakon što je Borna Barišić sjajno ubacio. Petko se našao u 'sendviču' između dva japanska stopera, jedan ga je držao za dres, ali sudac nije ništa svirao

Bilo je to kod rezultata 1:0 za Japance, naši su krenuli po izjednačenje, a Bruno Petković se našao u izglednoj prilici.

Borna Barišić je ubacio, a Petković se u japanskom šesnaestercu našao između dva stopera. Taniguchi je u tom dvoboju cijelo vrijeme držao i potezao Petkovića za dres, a naš je napadač pao...

Čisti penal! Kao suza! Ali...

• +74
SP Katar: Japan - Hrvatska Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec

Sudac Ismail Elfath nije ništa svirao, naši su burno protestirali, Brozović, Kovačić i Modrić 'pritisnuli' su ga, ali bez učinka.

Na našu žalost, ni VAR se nije aktivirao, a nama se, onako navijački, čini da je Hrvatska brutalno oštećena.