ht prva liga - 8. kolo

[VIDEO/FOTO] Varaždin prekrasnim golom najavio senzaciju na Rujevici, ali Rožmanova je momčad ipak stigla do tri boda

17.10.2020 u 19:04

Nogometaši Rijeke uz puno uloženog truda stigli su do 2:1 pobjede nad Varaždinom, koji je čak i poveo prekrasnim golom Obregona. Bila je Rijeka bolja, ali do izjednačenja je stigla nakon autogola, što je sigurno donijelo i stanovito olakšanje Rožmanovoj momčadi

Sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Varaždin je poveo preko Obregona (16), na 1:1 poravnao je autogolom Stolnik (20-ag), da bi pobjedu Rijeci osigurao Kulenović (36).

Gosti su do prednosti stigli preciznim udarcem Obregona sa 12-13 metara koji je prošao kroz veliku gužvu pred domaćim vratima, no samo četiri minute potom Lončar je iz kornera poslao loptu u peterac Varaždina gdje je Stolnik pokušao izbiti loptu ispred Escovala, ali uspio je tek skrenuti loptu u vlastitu mrežu.

Rijeka je do pobjede stigla lijepim golom Kulenovića koji je glavom u padu s pet metara proslijedio loptu u gol nakon ubačaja Štefulja s lijeve strane.

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i UEFA Europske lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +3
Rijeka- Varaždin (8. kolo HT Prve lige) Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
Dinamo ZagrebGorica3:2
RijekaVaraždin2:1