POGLEDAJTE TE GOLOVE

[VIDEO/FOTO] Utakmica za ostanak u HT Prvoj ligi između Varaždina i Istre završila na način od kojeg je najviše koristi imala treća strana

U posljednjem susretu 31. kola HT Prvoj ligi, važnoj utakmici za ostanak u ligi, Varaždin i Istra 1961 su odigrali 1:1

Gosti su već u devetoj minuti imali odličnu priliku. Gržan je pobjegao po lijevoj strani, ubacio u peterac, ali je Navarro zakasnio na loptu.

Bolju igru Istra je okrunila vodstvom u 18. minuti, a pogodak je postiogao japanski napadač Taichi Hara. Slavko Blagojević je ubacio, a Hara glavom zabio za 1:0.

Varaždin - Istra 1961 0:1 (Taichi Hara, 18) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Varaždin je izjednačio iz svoje prve prilike na utakmici. Đurasek je odlično pronašao usamljenog Memiju na desnoj strani, a ovaj je poslao oštru prizemnu loptu koju je Posavec pospremio u mrežu.

Varaždin - Istra 1961 1:1 (Ivan Posavec, 34) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

U 53. minuti ponovo je zaprijetila gostujuća momčad, no važadinska obrana je loptu izbacila u korner.

Domaćin je veliku priliku imao u 77. minuti, no Benko je pucao preko gola. Samo pet minuta kasnije Varaždin je ostao s igračem manje nakon što je Guera Djou dobio drugi žuti karton.

Gosti su u završnici pokušali iskoristiti igrača više, ali više nije bilo promjene rezultata.

• +7
Varaždin - Istra 1961, 31. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Dinamo vodi na ljestvici sa 71 bodom, četiri više od Osijeka, a 'Modri' imaju i utakmicu manje. Gorica je treća sa 53 boda, a Rijeka na četvrtom mjestu ima 52 boda. Hajduk je peti sa 44 boda i utakmicom manje. Posljednja tri mjesta drže Varaždin (26), Istra 1961 (25) i Lokomotiva (23).

Varaždin - Istra 1961 1:1, 31. kolo HT Prve lige, (sažetak) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
Varaždin - Istra 1961 1:1, 31. kolo HT Prve lige, (izjave trenera) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal