ht prva liga - 27. kolo

[VIDEO/FOTO] Ivan Lučić spasio Istru 1961 potpune katastrofe protiv zahuktalog Osijeka; gol Ante Ercega morate pogledati dva puta

03.04.2021 u 16:58

Nogometaši Osijeka po treći put ove sezone uspjeli su pobijediti momčad Istre 1961. Ovog puta u Puli je bilo 2:0 za momčad Nenada Bjelice, koja je ostala 'puhati za vratom' zagrebačkom Dinamu

Susret u Puli protekao je u potpunoj dominaciji Osječana, a domaće je u igri za pozitivan rezultat do same završnice držao isključivo odlično raspoloženi vratar Ivan Lučić.

Ipak, niti Lučić nije mogao ništa u 30. minuti kada je Osijek stigao do vodstva, Santini je proslijedio loptu na desni bok do Žapera koji je uputio prizemni centaršut na pet metara gdje je Mierez podmetnuo nogu i proslijedio ju u mrežu.

Konačnih 2:0 postavio je Ante Erceg u 88. minuti, no najzaslužniji za taj pogodak bio je Bočkaj, koji je odlično prodro po lijevom krilu i zatim lijepo ostavio loptu za Ercega koji je preciznim udarcm pogodio suprotni kut nemoćnog Lučića.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel