zekić se lijepo našalio

[VIDEO/FOTO] Hajdukov trener Jens Gustafsson ovako je obrazložio još jedan poraz; dokle će imati strpljenja na Poljudu?

  • Autor: S.Š.
  • Zadnja izmjena 31.10.2021 18:59
  • Objavljeno 31.10.2021 u 18:00
tportal

Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX

Nogometaši Slaven Belupa nakon pobjede nad Dinamom na samo startu sezone, čak su 12 utakmica čekali do drugog troboda. Ove nedjelje na svom su stadionu pobijedili Hajduk 3:2, čime su Bijeli produžili svoj niz bez pobjede na četiri utakmice

Imao je Zoran Zekić, trener Slaven Belupa, itekako puno razloga za slavlje. Jer nakon dva mjeseca otkako je preuzeo momčad iz Koprivnice, napokon je dočekao i prvu prvenstvenu pobjedu.

'Ne bih se složio da je ovo prva domaća pobjeda, 95% stadiona je danas bilo za Hajduk. Ovo je za nas bila gostujuća utakmica. Šalu na stranu, pritisak je velik, drago nam je da smo pobijedili. Nismo na kraju imali više ni energije, prelagano smo dobili golove na glupast način, nadam se da ćemo to izbaciti. Nadam se i da ćemo prema naprijed biti još opasniji i okomitiji. Imali smo sedam-osam dobrih akcija i kvalitetno se nametnuli Hajduku', rekao je Zekić pa dodao:

'Kad pobijediš, onda kažeš da je momčad napravila sve dobro. Ali događaju se greške, evo danas ovaj drugi gol Hajduka. Imaš 3:1, sve je riješeno i onda praktički asistiraš za gol protivnika. Imali smo i protiv Dinama 15 udaraca na gol, ali nije htjela ući. Odredio sam se za ovaj ofenzivniji pristup jer vjerujem da je to jedini način na koji možemo zaredati nekoliko dobrih rezultata'.

Naravno, kolega mu na klupi Hajduka, Šveđanin Jens Gustafsson bio je puno smrknutiji.

'Primili smo pogodak vrlo rano. To je jako utjecalo na nas, bili smo pod stresom zbog toga, a kad smo počeli igrati dobro, primili smo i drugi gol. Teško prvo poluvrijeme, dolazili smo u zadnju trećinu, ali nismo stvorili dovoljan broj prilika. Drugo poluvrijeme je bilo lov da zabijemo taj prvi gol. Kad smo ga zabili, mislili smo da možemo pobijediti, no onda je došao njihov treći pogodak. Na kraju dana, nismo bili dovoljno dobri za pobjedu. Ovo je stvarno loš period, ali brzo se moramo uzdignuti', rekao je trener Bijelih.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

  • +18
  • +15

Slaven Belupo - Hajduk (14. kolo HT Prve lige)

Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Hrvatska 1. liga
Slaven BelupoHajduk3:2
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Dinamo Zagreb1283127
2.Rijeka1383227
3.Osijek1383227
4.Hajduk1363421
5.Lokomotiva1353518
6.Gorica1453618
7.Šibenik1443715
8.Istra 19611233612
9.Slaven Belupo1424810
10.Hrvatski dragovoljac141497
Sljedeće utakmice
1.11.Istra 1961Lokomotiva
5.11.Slaven BelupoGorica
6.11.OsijekIstra 1961
6.11.HajdukHrvatski dragovoljac
7.11.LokomotivaDinamo Zagreb
Svjetsko prvenstvo u Kataru

Pratite nas na društvenim mrežama:

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!