REAKCIJE IZ KRANJČEVIĆEVE

[VIDEO, FOTO] Evo što je sve rekao trener Lokomotive nakon šokantnog poraza, a ovako je utakmicu vidio Hajdukov strateg

24.11.2020 u 20:13

U zaostalom susretu 9. kola HT Prve lige Hajduk je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pobijedio Lokomotivu sa 2:1 postigavši pobjednički pogodak u 90. minuti. Nakon utakmice svoje mišljenje su dala obojica trenera

Junak susreta bio je dvostruki strijelac Mijo Caktaš (12, 90), dok je pogodak za domaćina postigao Indrit Tuci (56).

'Prvih deset minuta smo ušli u utakmicu jako dobro, i onda, kao i u proteklih nekoliko utakmica, primili smo rani gol iz prve protivnikove šanse, što nas je dosta poremetilo. Hajduk je u tom trenutku mogao postići i drugi gol. No stabilizirali smo se, u drugom dijelu zasluženo izjednačili, mogli smo postići još golova, a zatim u 90, minuti primili smo gol. U takvom smo momentu, da protivniku svaka poluprilika uđe u gol', rekao je strateg 'Lokosa' Goran Tomić te dodao:

'Jako mi je teško pao ovaj poraz. Na nama je da nastavimo raditi i nastavimo vjerovati u sebe, jer prije ili poslije sreća se mora vratiti.'

Hajdukov trener je očekivano bio u puno boljem raspoloženju...

'Vrlo smo zadovoljni. Mogu samo čestitati momcima, dali su sve od sebe u ove tri utakmice. Uvjerio sam se da dobro znaju igrati. Ima tu prostora za napredak, ali imamo grupu igrača koja je jako dobra. Malo smo danas slabije krenuli drugo poluvrijeme. Na 1:1 smo se vratili, imali vratnicu i neke šanse. Ova ekipa ima mladost, svježinu i karakter i može bolje', rekao je Boro Primorac pa dodao:

• +9
Lokomotiva - Hajduk, 9. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

'Šteta što Caktaša nije bilo protiv Osijeka. Zadovoljan sam i s obranom. Vezni red je dao sve od sebe, bili smo svježi prema naprijed. Imali smo par kombinacija. Uživamo večeras. Momci pjevaju, to mi je drago. Do Rijeke ima još 12 dana. Imamo sve igrače na raspolaganju, svi su zdravi. Možemo se dobro odmoriti i raditi. Vrlo je važno dobro odraditi kraj prvog dijela sezone.'