ERUPCIJA ODUŠEVLJENJA

Pogledajte kako su Vida, Ljubičić i AEK srušili Olympiacos i preskočili Kotarskog

31.03.2024 u 23:44

Nogometaši AEK-a pobijedili su Olympiacos sa 1-0 u susretu 2. kola Lige za prvaka preuzevši vrh ljestvice grčkog prvenstva. Gol je pao u sudačkoj nadoknadi

Pogodak odluke zabio je Niclas Elaisson u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Za atenski sastav je cijeli susret odigrao Domagoj Vida, dok je Robert Ljubičić ušao u igru u 86. minuti.

Pobjednički gol pogledajte OVDJE!

Tri boda je dohvatio i PAOK koji je na gostovanju porazio Panathinaikos sa 3-2.

Kiril Despodov (2), Brandon Thomas (37) i Stefan Schwab (89-11m) su zabili za goste, dok je oba gola za Panathinaikos zabio Bernard (29, 90+3).

Za solunski sastav je branio Dominik Kotarski, dok je u domaćim redovima cijeli susret odigrao Tin Jedvaj.

Aris je sa 3-1 porazio Lamiju. Mahomed Sulejmanov je u 55. minuri doveo domaćine u vodstvo, Manu Garcija je samo minutu kasnije povećao na 2-0, Jakub Brabec je u 59. zabio i treći gol, dok je konačnih 3-1 postavio Vasilis Kontonikos u 89. minuti.

Neven Đurasek je za Aris odigrao posljednjih 16 minuta.

AEK vodi na ljestvici sa 65 bodova, PAOK ima 63, Panathinaikos 59, Olympiacos 57, a zatim slijede Aris (48) i Lamija (34).