BOLEST JAČA

Venus otkazala nastup u Torontu

08.08.2011 u 15:53

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Američka tenisačica Venus Williams otkazala je nastup na ovotjednom WTA turniru u Torontu zbog bolesti

Nekadašnja prva igračica svijeta odlučila je zbog virusne infekcije preskočiti prvi veliki turnir na putu prema US Openu, a njezino mjesto u ždrijebu zauzela je kineska kvalifikantica Zhang Shuai koja će u prvom kolu igrati protiv još jedne bivše prve igračice svijeta, Srpkinje Ane Ivanović.

Inače, hrvatska tenisačica Petra Martić kvalificirala se za nastup u glavnom ždrijebu nakon što je u susretu posljednjeg kola kvalifikacija svladala Rumunjku Monicu Niculescu sa 3:6, 6:3, 6:3. U 1. kolu Martić će igrati protiv Čehinje Lucie Hradecke.