Vitoria je hrabro krenula u utakmicu i to su kapitalizirali spektakularnim golom Andersona u 9. minuti. Kasnije se Hajduk probudio i imali su zicer koji je Čolina promašio. U nastavku domaćini su pritiskali ali Bijeli su se organizirano branili i uspjeli su sačuvati rezultat koji ih vodi do play-offa Konferencijske lige.

VITORIA GUIMARAES: Varela - Miguel, Amaro, Mumin, Ogawa - A. Almeida, Pains, T. Silva - Lameiras, Anderson, Antonin

HAJDUK: Kalinić - Mikanović, Simić, Elez, Melnjak - Vuković, Grgić - Sahiti, Krovinović, Čolina - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
Vitoria Guimaraes - Hajduk, uzvratna utakmica 3. pretkola KL-e Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 78’

Thiago Silva je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton

• 74’

Zatvara utakmicu Dambrauskas, izlazi Sahiti, ulazi stoper Awaziem

• 69’

Biuk je oštro ubacio loptu u peterac i Livaja je malo zakasnio! Ovo je mogao biti pogodak za Bijele

• 64’

Domaćini su opasniji u nastavku, kontroliraju utakmicu i sve više pritišću zadnju liniju Hajduka

• 63’

Zamjena kod Hajduka, Biuk je ušao umjesto Čoline

• 60’

Još jedan u nizu žutih kartona, ovaj puta dobio ga je Borevković

• 57’

Čolina je zaradio žuti karton

• 55’

Odlična prilika za domaćina! Anderson je primio loptu i pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali obrana je blokirala udarac i lopta je prohujala pored stative