liga nacija za nogometašice

Hrvatska u prvih 11 minuta primila dva gola i upisala poraz od Finske

31.10.2023 u 20:54

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija u susretu je 4. kola skupine 2 Lige B Lige nacija pretrpjela treći poraz izgubivši u Šibeniku od Finske 2:0

Oba gola za Finsku je u samom otvaranju utakmice postigla Eveliina Summanen, prvog u 4. minuti nakon velike pogreške naše golmanice Bačić, a drugog glavom u 11. minuti.

U drugom dvoboju ove skupine igranom u utorak Slovačka je svladala Rumunjsku 1:0, pa je Finska na vrhu skupine s maksimalnih 12 bodova, Slovačka je druga sa sedam, Hrvatska treća s tri, a Rumunjska posljednja s jednim bodom.

• +10
Hrvatska - Finska, Liga nacija za nogometašice, 31.10.2023. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev

Hrvatska će do kraja natjecanja još ugostiti Slovačku te gostovati kod Rumunjske.