JAKO LOŠE

Uz ovakvog suigrača Subašić može zaboraviti Ligu prvaka!

19.12.2015 u 22:24

Na gostovanju kod Troyesa, daleko najslabije momčadi Le Championnata Monaco nije uspio zabiti pogodak iako je igrao od 3. minute s igračem više. Susret je završio 0:0, a posebno se 'proslavio' Lacina Traore, nonšalantnim izvođenjem penala koje nije impresioniralo nikog...

Monacu definitivno treba povratak Falcaa, pa makar i izvan forme. Prema pisanju L'Equipea, Kolumbijac bi se trebao vratiti iz Chelseaja tijekom zime, a koliko god bio trenutno loš, u klubu iz kneževine imat će mjesta u prvom sastavu.

S obzirom na viđeno u subotu, ne može biti gori od trenutnih napadača. Monaco je kod već otpisanog Troyesa igrao od 3. minute s igračem više, ali nije uspio zabiti.

Posebno je razočarao napadač Lacina Traore koji je penal u 5. minuti izveo preko volje i domaći golman Bernardoni to nije oprostio. Posramio ga je hvatanjem lopte u ruke.

Monaco je igrao bez ozlijeđenog Danijela Subašića kojeg muči list, a nije bilo ni Marija Pašalića. Iako je i dalje vrlo visoko plasiran, klub iz kneževine ovakvim utakmicama sigurno neće izboriti plasman u Ligi prvaka sljedeće sezone, bez obzira na krizu Marseillea, Lyona i ostalih glavnih rivala...