Osijek je furiozno krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili s dva gola Lovrića (17', 32'). U nastavku su nastavili u istom ritmu, Omerović je u 49. minuti zabio za 3:0. Slaven Belupo je preko Šakote u 66. minuti smanjio prednost i Mierez je majstorskim golom u 89. minuti zabio za konačnih 4:1

OSIJEK: Malenica - Gržan, Bralić, Duarte, Bukvić - Nejašmić, Prekodravac - Omerović, Pušić, Lovrić - Mierez

SLAVEN BELUPO: Čović - Boras, Božić, Pllana, Štefulj - Lepinjica, Caimacov - Liber, Mioč, Hoxha - Štrkalj

19. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Slaven Belupo 4:1 (Mierez, 88') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Slaven Belupo 3:1 (Šakota, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Slaven Belupo 3:0 (Omerović, 49') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Slaven Belupo 2:0 (Lovrić, 32') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +21
Osijek - Slaven Belupo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Borna jaksic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igra tće se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOOL!! Novi gol za Osijek na Opus Areni danas! Mierez je opalio s 20-tak metara i zabio je prekrasan gol za 4:1!

• 75’

Dvostruka promjena kod Osijeka, Caktaš i Mkrtcchyan su ušli umjesto Lovrića i Prekodravca

• 73’

Velika šansa za Slaven Belupo! Caimacov je ubačajem našao Ortiza u šesnestercu koji je dobro pucao glavom, ali greda je spasila Osijek

• 66’

GOOOOOL!! Slaven Belupo je smanjio prednost Osijeka! Šakota je napravio slalom kroz obranu domaćina i zabio je za 3:1

• 62’

Šakota je dobio žuti karton zbog simuliranja

• 56’

Lovrić se sjurio prema golu, ali nije bio precizan i pucao je pored gola

• 49’

GOOOOOOL!! Osijek je zabio i treći gol! Omerović je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i zabio je za 3:0!