Luda utakmica se odigrala večeras na Poljudu. Istra je povela u 15. minuti nakon velike greške Eleza. Hajduk nije dobro izgledao na terenu ali u 45. minuti Livaja iz penala vraća Bijele u utakmicu. Pred sami kraj poluvremena Mahmoud je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton i Hajduk je imao igrača više ostatak utakmice. Na početku drugog poluvremena, Livaja je još jednom zabio iz penala i Krovinović je par minuta poslije zabio lijep pogodak za potpuni preokret utakmice. Ovom pobjedom momčad Valdasa Dambrauskasa je ostala u borbi za prvo mjesto HT Prve lige

HAJDUK: L. Kalinić - Lovrencics, Elez, Ferro, Čolina - Fossati, Grgić, Krovinović - Biuk, Livaja, Ljubičić

ISTRA 1961: Majkić - Silva, Galilea, Perković - Hujber, Blagojević, Mlinar, Rovis - Caseres, Abdallahi - Beljo

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +5
Hajduk - Istra, 14.5.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 84’

Kalinić se našao u dobroj poziciji u šesnaestercu i pokušao je iznenaditi Majkića, ali golman Istre je dobro reagirao i obranio je udarac

• 81’

Melnjak je lijepo ubacio loptu u šeasnaesterac, gdje je Ferro još jednom bio najviši u skoku, ali lopta je otišla preko gola

• 78’

Vuković je ušao umjesto Krovinovića

• 72’

Ovo je mogao biti prekrasan pogodak! Sahiti je pucao iz šesnaesterca i prečka je spasila Istru

• 63’

Ferro je bio najviši u skoku nakon ubačaja, ali lopta je otišla preko gola

• 57’

Još jedna zamjena kod Hajduka, Kalinić je ušao umjesto u Grgića

• 54’

GOOOOOL!! Krovinović je pucao s ruba šesnaesterca i pospremio je loptu u desni kut, Hajduk vodi 3:1