Dinamo nije mogao bolje ući u utakmicu, poveli su već u 4. minuti preko Oršića. Dominirali su cijelo prvo poluvrijeme i to su okrunili spektakularnim golom Petkovića u 35. minuti. U nastavku ritam igre je pao i Bodo je odveo utakmicu u produžetke u 70. minuti. U produžecima Čačićeva momčad je pokazala više od igra i golom Drmića u 117. minuti i pogotkom Bočkaja u 120. su izborili grupnu fazu Lige prvaka

DINAMO: Livaković – Ristovski, B. Šutalo, Perić, Ljubičić – Ademi, Ivanušec – Špikić, Baturina, Oršić – Petković

BODO/GLIMT: Haikin – Wembangomo, Amundsen, Hoibraaten, Sampsted – Vetlesen, Hagen, Saltnes – Mvuka Mugisha, Salvesen, Pellegrino

• +2
Navijači Dinama na Maksimiru protiv Bodo Glimta, 24.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • +39
Dinamo - Bodo Glim, play-off Lige prvaka, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 120’

GOOOOOL!!! Dinamo je povećao prednost, u kontri je Bočkaj pospremio loptu u mrežu i Modri vode 4:1!

• 117’

GOOOOOOOL!! Drmić je pucao s ruba šesnaesterca i mirno je zabio za 3:1!

• 109’

Moharrami je dobio žuti karton

• 106’

Počeo je drugi produžetak!

• 105’

Kraj prvog produžetka

• 104’

Opasna situacija pred golom Dinama! Pellegrino je ispratio ubačaj u šesnaestercu, ali pucao je pored gola

• 101’

Drmić je pucao izvan šesnaesterca i obrana je blokirala udarac, bit će korner za Dinamo