Utakmica je krenula u 'prijateljskom' tonu, nije bilo ozbiljnijih prilika sve do gola Kramarića u 40. minuti. Hrvatska je bolje ušla u drugo poluvrijeme, stvorila je par prilika ali je poslije pao ritam utakmice. I kad se činilo da je sve gotovo Bijol je sudačkoj nadoknadi zabio za remi

HRVATSKA: Livaković - Ćaleta-Car, Pongračić, Gvardiol - Juranović, Modrić, Jakić, Kovačić, Perišić - Budimir, Kramarić'

SLOVENIJA: Oblak - Blažič, Bijol, Brekalo - Karničnik, Čerin, Kurtić, Sikošek - Zajc, Lovrić - Šporar

• +38
Hrvatska - Slovenija, nogomet, pripreme, turnir Doha, 26.3.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOl! Slovenija je izjednačila, Bijol je bio najviši u skoku nakon kornera i rezultat je 1:1

• 88’

Hrvatska je odgovorila na drugoj strani, Oršić se oslobodio na udarac, ali Oblak još jednom dobro reagira i brani udarac

• 88’

Kakva prilika za Sloveniju! Gvardiol je dvaput loptu skidao s gol linije i spasio je Hrvatsku od sigurnog pogotka

• 85’

Vlašić je dodao Livaji koji tuče iz prve s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla pored gola

• 81’

Vlašić se sjurio i pucao s ruba šesnaesterca, ali Brekalo je blokirao udarac i bit će korner za Hrvatsku

• 75’

Hrvatska dominira posjedom ali nema previše prilika, Vatreni pokušavaju mirno utakmicu privesti kraju