GOLOVA KAO U PRIČI

United sve dalje: Kiks Chelseaja za kraj ludog dana

26.09.2015 u 21:53

U posljednjem susretu subotnjeg programa 7. kola Premier lige Newcastle je kod kuće odigrao protiv Chelseaja 2-2, iako je do 79. minute vodio 2-0

Ayoze Perez (42) i Georginio Wijnaldum (60) bili su strijelci za Newcastle, a remi Chelseaju donijeli su Ramires (79) i Willian (87). Chelsea je tek na 15. mjestu.

Manchester City, koji je do subote bio vodeči u Premier ligi, upisao je drugi uzastopni poraz, a vrh ljestvice preuzeo je Manchester United, koji je pobijedio Sunderland 3-0.

Manchester City je poveo u 25. minuti golom Kevina de Bruynea, a za Tottenham je poravanao Eric Dier u 45. U drugom poluvremenu za domaće Spurse zabili su još Toby Alderweireld (50), Harry Kane (61) i Erik Lamela (79) za pobjedu 4-1.

Tako je prvi puta nakon nepunih pet godina Manchester City upisao dva ligaška poraza zaredom.

Kiks Cityja iskoristio je gradski rival Manchester United, koji je pobijedio posljednjeplasirani Sunderland sa 3-0. Strijelci su bili Memphis Depay (45+4), Wayne Rooney (46) i Juan Mata (90). Ujedno Rooney ending an 11-match run without a league goa

Leicester je poveo protiv Arsenala u 13. minuti pogotkom Jamieja Vardyja, da bi na kraju izgubio 2-5, a trotruki strijelac za "topnike" bio je Alexis Sanchez, a po jedan su dodali Theo Walcott i Olivier Giroud.

Andrej Kramarić, koji uglavnom grije klupu Leicestera, ušao je u igru u 78. minuti, te je u kratkom vremnu pokazao da bi mu trener Claudio Ranieri trebao dati veću minutažu. U 84. minuti Kramarić je asitirao je Mahrezu, koji je loše pucao, a u 88. minuti Kramarićev udarac je obranio je vratar Cech.

West Ham Slavena Bilića, koji je u prošlom kolu u gostima svladao Manchester City 2-1, ponovno se mučio na domaćem terenu protiv slabašnog Norwicha, i na kraju je završilo 2-2. Norwich je vodio 1-0 i 2-1, a bod 'čekićarima' donio je Cheikhou Kouyate u sudačkoj nadoknadi (90+3). Hrvatski napadač Nikica Jelavić bio je na klupi za pručuve West Hama.

West Ham je treći sa 13 bodova. Vodeći Manchester United ima tri boda više, a Manchester City dva.

I Liverpool je napokon upisao pobjedu. Kod kuće je svladao Aston Villu sa 3-2 uz dva pogotka oporavljenog Daniela Sturridgea i jedan Jamesa Milnera. U sastavu "redsa" nije bilo ozlijeđenog Dejana Lovrena.