MAMIĆ IM KVARI POSAO

U Hajduku tvrde 'Šimunić je naš' a Joe mudro šuti

24.08.2011 u 08:39

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

U kratkom priopćenju objavljenom u utorak kasno navečer na Hajdukovoj službenoj internet stranici, stoji kako je predsjednik Hrvoje Maleš dogovorio transfer Josipa Šimunića

Hajduk je navodno dogovorio transfer Josipa Šimunića, no umiješao se Dinamo i pokušava im pokvariti posao. Ponukani Mamićevom izjavom u HTV-ovom trećem Dnevniku, u kojoj Dinamov izvršni predsjednik najavljuje skori potpis ugovora s Šimunićem, iz Hajduka su se oglasili priopćenjem, koga prenosimo u cijelosti:

Hajduk je još u petak postigao dogovor s Josipom Šimunićem oko njegova prelaska u Hajduk. No nakon toga su se javili pojedinci koji pokušavaju sabotirati taj već dogovoreni transfer. Sklopio je Hajdukov predsjednik Hrvoje Maleš nagodbu s Hoffenheimom, te se očekuje kako ce Šimunić, vodjen emocijama a ne novcem, ispuniti obećanje. Istovremeno dok se transfer Šimunića na Poljud praktički dogovorio, pojedinci svojim izjavama obmanjuju javnost.