• Zadnja izmjena 08.11.2009 20:43
  • Objavljeno 08.11.2009 u 20:43
Nikica Jelavić

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Dvojica hrvatskih nogometnih reprezentativaca bili su strijelci u 15. kolu austrijskog prvenstva, Nikola Pokrivač je postigao pogodak za Red Bull iz Salzburga koji je kao gost sa 3:2 svladao Wiener Neustadt, dok je Nikica Jelavić zabio za Rapid koji je na gostovanju u Linzu kod LASK-a odigrao 3:3

Pokrivač je postigao gol za vodstvo Red Bulla 2:1 u 55. minuti susreta, dok je Jelavić u prvoj minuti susreta doveo Rapid u vodstvo od 1:0. I Pokrivač i Jelavić su igrali svih 90 minuta za svoje klubove.

Na ljestvici vodi Red Bull sa 31 bodom, dva manje ima druga Austria iz Beča, a tri treći Rapid koji ima utakmicu manje.