OPTIMISTIČNA NAJAVA

Trener 'modrih' Nenad Bjelica uoči uzvrata jasno poručio: Bolji smo, pobjeđujemo u Budimpešti

06.08.2019 u 22:15

Trener hrvatskog nogometnog prvaka Dinama Nenad Bjelica nakon 1:1 remija protiv mađarskog Ferencvarosa, u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka u Zagrebu, dao je svoju analizu dvoboja

Bez obzira što Dinamo nije stekao prednost pred uzvrat u Budimpešti za tjedan dana, te je uz to još primio pogodak, Bjelica je i dalje optimističan.

'Vidjet ćemo tko je u prednosti. Mi sada tamo moramo ići na pobjedu tako da će priprema utakmice biti jednostavna. I danas smo imali više šansi i pokazali smo da smo bolja momčad', rekao je u uvodu Bjelica za Arenasport.

'Bili smo blizu postizanju još dva-tri gola, ali falilo nam je i malo sreće za bolji rezultat. Rekao sam da želim rezultat koji nam daje nadu u prolaz, a ovaj nam rezultat daje nadu. Siguran sam da ćemo pobijediti u uzvratu.'

• +12
Dinamo - Ferencvaros, 3. pretkolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL

Kako je on vidio zbivanja na travnjaku?

'Dobro smo krenuli u prvih 15-20 minuta, a onda smo prepustili igru Ferencvarosu. Vratili smo se u završnici prvog poluvremena, da bi oni bili bolji u 15-ak minuta drugog poluvremena, ali onda smo mi zagospodarili terenom.'

Inače, Dinamo je poveo golom Olma u 7. minuti, a izjednačio je Siger u 59.