SERIE A

Treći poraz Genoe, Jurića 'srušio' autogol

08.01.2017 u 19:12

Roma se s(p)retno provukla na gostovanju kod Genoe. Nova tri boda 'zaslužili' su autogolom Izza, a Genoi koju vodi naš trener Ivan Jurić bio je to treći poraz u nizu...

Genoa baš nema sreće, momčad Ivana Jurića u prvom je dijelu sezone bila najugodnije iznenađenje, a sada je već na startu zimskog prijelaznog roka ostala bez dva važna igrača. No momčad i dalje sjajno izgleda na terenu, posebice kad igra pred svojim navijačima.

U 19. kolu Genoa je namučila Romu, a pobjednika je odlučio nes(p)retni autogol Izza u 36. minuti. Bio je to četvrti poraz Genoe u posljednjih pet prvenstvenih utakmica, treći u nizu...

Uvjerljiva je bila Atalanta, u gostima kod Chieva slavila je 4:1, pa je klub iz Bergama opet na petom mjestu. Ispred njih, na četvrtoj poziciji, nalazi se Lazio koji je u nedjelju sretno pobijedio Crotone golom Immobilea u 90. minuti. Bez golova su odigrali Sassuolo i Torino, dok je susret Pescare i Fiorentine odgođen.