serie A

Torino spašavao bod protiv slabašne Salernitane, remi u derbiju začelja Serie A

16.04.2023 u 17:33

Nogometaši Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, su na svom terenu u 30. kolu Serie A protiv Salernitane odigrali 1:1

Goste je u prednost doveo Vilhena (9), a poravnao je Sanabria (57). Nikola Vlašić ušao je u igru za Torino u 38. minuti dok je Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Salernitanu.

Torino je 11. na ljestvici s 39 bodova, koliko ima i 10. Udinese, dok je Salernitana 15. s 30 bodova.

Lecce i Sampdorija su u derbiju začelja odigrali 1:1. Lecce je poveo u 32. minuti golom Assana Ceesayja, a Sampa je izjednačila u 75. minuti preko Jesea.

Domaćin je ovim rezultatom prekinuo niz od šest uzastopnih poraza, dok je Sampa prekinula niz od dva uzastopna poraza.

Marin Pongračić nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede.

Lecce se nalazi na 16. mjestu s 28 bodova, pet bodova više od zone ispadanja, dok je Sampdorija posljednja sa 16 bodova.

Uvjerljivo vodeći je Napoli sa 75 bodova, 14 manje ima drugi Lazio.