Španjolska je prvo povela preko Pina u 3. minuti, ali Italija je brzo odgovorila golom Immobilea u 11. minuti. U nastavku Furija je bila opasnija momčad, svoju dobru igru su u 89. minuti okrunili sretnim golom Joselua za konačnih 2:1 i susret s Vatrenima u finalu Lige nacija

ŠPANJOLSKA: Simon - Alba, Laporte, Normand, Navas - Merino, Rodri, Gavi - Pino, Morata, Rodrigo

ITALIJA: Donnarumma - Bonucci, Acerbi, Toloi - Spinazzola, Frattesi, Jorginho, Barella, Di Lorenzo - Immobile, Zaniolo

• +12
Liga nacija: Španjolska - Italija, 15.6.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOOL!! Španjolska je povela pred kraj utakmice! Rodri je pucao s ruba šesnaesterca i od Joselu se lopta sretno odbila u gol za 2:1!

• 84’

Joselu je ušao umjesto Morate

• 83’

Morata je zaradio žuti karton

• 82’

Pao je ritam igre, obje momčadi ne žele ulaziti u veliki rizik i nema previše uzbuđenja

• 77’

Kako stvari za sada stoje ići ćemo u produžetak

• 68’

Canales je ušao umjesto Gavija

• 65’

Kakva prilika za Italiju! Fratessi je dočekao povratnu loptu u šesnaestercu i iz odlične pozicije je pucao direktno u golmana