SAMO ZA TPORTAL

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 14. kolo, Slaven Belupo - Rijeka 2:1, 23.10.2022., video sažetak

23.10.2022 u 19:41

LeaU posljednjem susretu 14. kola SuperSport HNL-a Slaven Belupo je u Koprivnici pobijedio Rijeku sa 2-1. Nakon ne baš zanimljivih 40-tak minuta, domaćin je poveo fantastičnim golom Arbera Hoxhe koji je sa 20-ak metara s lijeve strane pogodio same "rašlje" gola Nediljka Labrovića.Rijeka se nakon odmora vrlo brzo vratila, u 49. minuti je za 1-1 pogodio Haris Vučkić. Alvarez je proigrao Vučkića koji je primio loptu, ušao u kazneni prostor i poentirao. u 78. minuti Marina je izborio kazneni udarac nakon što ga je povukao Alvarez koji je pritom zaradio i crveni karton. Pucao je Ivan Krstanović postigavši svoj 119. gol u HNL-u.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport