Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
U Hrvatskoj se još nije stišala afera oko Šukerovih dresova, za čije tiskanje je HNS, prema pisanju pojedinih medija, izdvojio 275 tisuća kuna, a predsjednik nogometnog saveza ih je već počeo dijeliti međunarodnim uglednicima
Makedonski portal Kurir došao je do fotografija s jučerašnje malonogometne utakmice u kojoj su, dan uoči susreta Makedonije i Hrvatske, sudjelovali Davor Šuker i makedonski premijer Nikola Gruevski.
Čelnik HNS-a i predsjednik makedonske vlade zahaklali su u prijateljskoj atmosferi dvorane Forza, a rezultat je, navodno, bio 4:1 za ekipu za koju su obojica igrali. Gruevski je, piše Kurir, Šukeru čak namjestio jedan gol.
Makedonski je premijer na parket istrčao u dresu skopskog Vardara, a zanimljivo je primijetiti da Šuker nije igrao u hrvatskom, već u makedonskom reprezentacijskom dresu. No zato je predsjednik HNS-a nakon susreta poklonio Gruevskom svoj dres, što je ovjekovječeno i fotografijom.
