BOLAN PORAZ MONACA

Subašić primio gol o kojem se priča u Francuskoj!

20.09.2015 u 23:28

Nogometaši Monaca doživjeli su neugodni poraz kod kuće protiv Lorienta, uz prekrasan pogodak Ndonga kojeg Danijel Subašić nije mogao ukrotiti...

Klub iz kneževine ponovo je napravio krivi korak i skliznuo je u donji dom Le Championnata, porazom kod kuće od Lorienta koji se sada s njim bodovno izjednačio.

Bio je to susret u kojem smo vidjeli jedan od najljepših pogodaka sezone. Postigao ga je Ibrahim Didier Ndong u 12. minuti, fantastičnim dalekometnim udarcem kojeg naš Danijel Subašić nije nikako mogao zaustaviti.

Lorient je vodio 0:2, Monaco je izjednačio, a onda je Subašić primio i treći pogodak, onaj Mukandja u 59. minuti i gosti su stigli do pobjede.

Na ljestvici Le Championnata vodi i dalje PSG, no samo s bodom prednosti ispred St. Etiennea i Rennesa.