serie a

Srna asistent u remiju Cagliarija, Jurić izgubio u močvari protiv Napolija

10.11.2018 u 22:47

U susretu 12. kola Serie A u Genovi su nogometaši Napolija slavili su preokretom kod Genoe s 2-1.

Genoa, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, povela je 20. minuti golom Koumaea, ali je Napoli, nakon dugog prekida zbog pljuska, izjednačio preko Ruiza (63). Četiri minute prije kraja Biraschi je nesretno pogodio svoju mrežu i donio gostima slavlje.

Marko Rog je ostao na klupi Napolija.

Napoli je drugi s 28 bodova, tri manje od vodećeg Juventusa, dok je Genoa 14. s 14 osvojenih bodova.

SPAL i Cagliari su u Ferrari odigrali 2-2.

SPAL je vodio s 2-0 pogocima Petagne (3) i Antenuccija (71), da bi Cagliari u tri minute poravnao preko Pavolettija (73) i Ionite (76). Darijo Srna bio je dodavač za prvi gol Otočana, Filip Bradarić je igrao do 66. minute, a Lorenco Šimić je zaigrao od 58. minute za SPAL.

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Cagliari je 14. s 14 bodova, a SPAL 13. s bodom manje.