debakl eintrachta

Sreća za Kovača da je ovaj debakl stigao nakon potpisa za Bayern

14.04.2018 u 18:00

Samo dan nakon što je s Bayernom potpisao ugovor o preuzimanju klupe Bavaraca, Niko Kovač sa svojom aktualnom momčadi doživio je težak 1:4 poraz kod Bayera

U izravnom okršaju klubova koji se bore za četvrto mjesto Bayer je nadigrao klub iz Frankfurta u drugom dijelu, kada je Kovačevu momčad s tri gola uništio Kevin Volland.

Eintracht je igrao bez ozlijeđenoga Ante Rebića, dok je Tin Jedvaj zaigrao za domaćine od 83. minute. Bayer se sada učvrstio na četvrtoj poziciji s 51 bodom, dok je Eintracht pao na šesto mjesto s 46 bodova, koliko ima i sedmoplasirani RB Leipzig s utakmicom manje.

• +25
Niko Kovač - novi trener Bayerna Izvor: Profimedia / Autor: Pixathlon/SIPA

Na peto mjesto je s 46 bodova skočio Hoffenheim koji je kod kuće s 2-0 porazio HSV, uz 90-minutni angažman Andreja Kramarića. HSV je u teškoj situaciji jer je predzadnji sa svega 22 boda, osam bodova od spasa.

Hertha je preokretom u Berlinu s 2-1 pobijedila Koeln, još jedan klub kojem prijeti ispadanje. "Fenjeraš" je vodio do 49. minute, a potom je Selke s dva gola ostavio Koeln na zadnjem mjestu. Stuttgart i Hannover su odigrali 1-1, a navečer igraju Bayern i Borussia (M).