Dinamo je od početka preuzeo kontrolu nad utakmicom i svoju dobru igru okrunili su golom Petkovića u 35. minuti. U nastavku Hajduk je golovima Livaje (74') i Pukštasa (93') preokrenuo susret i upisao velika tri boda

DINAMO: Livaković (c) - Moharrami, Ristovski, Šutalo, Ljubičić - Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Ivanušec - Petković

HAJDUK: Lučić - Sigur, Šarlija, Ferro, Melnjak - Pukštas, Krovinović - Sahiti, Benrahou, Mlakar - Livaja (c)

1. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Hajduk 1:2 (Pukštas, 93') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Hajduk 1:1 (Livaja, 74') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Hajduk 1:0 (Promašen penal Petkovića, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +60
1. kolo SuperSport HNL-a: Dinamo - Hajduk, 21.7.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • +4
Na NP Lučko policija prihvaća navijače Hajduka koji dolaze na utakmicu Dinamo-Hajduk, 21.7.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Zeljko Hladika/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Hajduk je srušio Dinamo u sudačkoj nadoknadi! Pukštas je nakon kornera najbolje reagirao i zabio je za 2:1!

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 86’

Odjidja-Ofoe je dočekao povratnu loptu i dobro je pucao, ali Livaković je fenomenalno reagirao

• 79’

Bišćan radi dvije zamjene, izašli su Petković i Bulat, a ušli Drmić i Sučić

• 74’

GOOOOOL!! Hajduk je izjednačio na Maksimiru! Livaja je bio ispred Livakovića, i nakon loše reakcije obrane je pospremio loptu u mrežu za 1:1