Loše prvo poluvrijeme za Hrvatsku. Argentina je povela u 34. minuti nakon što je Messi bio siguran iz penala. U 39. minuti Alvarez je povećao prednost. U nastavku Alvarez je zabio svoj drugi gol za konačnih 3:0 i Vatrene čeka borba za 3. mjesto

ARGENTINA: E. Martinez - Molina, Romero, Otamendi, Tagliafico - De Paul, Fernandez, Paredes, Mac Allister - Messi, Alvarez

HRVATSKA: Livaković; Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa; Brozović, Modrić, Kovačić; Pašalić, Kramarić, Perišić

• +87
SP Katar 2022: Argentina - Hrvatska Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 85’

Perišić je poslije kornera prenio loptu na drugu vratnicu, ondje su malo zakasnili Lovren i Livaja

• 78’

Oršić je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla preko gola

• 74’

Dvostruka promjena kod Argentine, Palacios i Dybala ulaze, De Paul i Alvarez izlaze

• 70’

GOOOOL!! Argentina je povećala prednost! Messi je proigrao Alvareza koji je pospremio loptu u mrežu za 3:0

• 68’

Romero je dobio žuti karton

• 63’

Ovo je moglo biti opasno! Gužva u petercu Argentine, ali obrana je očistila opasnost

• 61’

Mijenjaju Argentinci, Lisandro Martinez ulazi umjesto Paredesa

• 58’

Velika prilika za Argentinu! Messi je pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali Livaković je još jednom siguran