Hrvatska muška rukometna reprezentacija u drugoj utakmici kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre u Hannoveru nadigrala je sa 33:30 domaćina Njemačku. Bila je to briljantna utakmica od prve do zadnje minute s izbornikom Dagurom Sigurdssonom na klupi

NJEMAČKA: Wolff, Häfner, Knorr, Köster, Golla, Steinert, Mertens. Späth, Dahmke, Kastening, Kolbacher, Fischer (Hanne), Heymann, Lichtlein, Uščins

HRVATSKA: Kuzmanović, Martinović, Duvnjak, Srna, Načinović, Šoštarić, Jelinić. Mandić, Mihić, Glavaš, Šipić, Mamić, Cindrić, Karačić, Martinović, Gojun

• 60’

Gotova je utakmica. Hrvatska je ovom pobjedom praktički osigurala Olimpijske igre u Parizu. Samo se čeka rezultat utakmice Austrija-Alžir. No, OI u Parizu su 99% tu!

• 60’

Do kraja utakmice Njemačka je malo smanjila

• 58’

Martinović zabija golčinu izvana! Njemačka je na koljenima. Igra se brzo.. Nakon gola Njemačke zabija Šoštarić za potvrdu Pariza!

• 57’

Uščins smanjuje na minus tri. Zabio je već osam golova. Ali odmah uzvraća Jelinić!! OI u Parizu su tu!!!

• 56’

GOOOOL! Opwet zabija Duvnjak (na prazan gol)

• 55’

Njemačka smanjuje na minus tri. Ulazimo u zadnjih pet minuta

• 53’

GOOOL Šipić za plus tri! do kraja je ostalo sedam i pol minuta, Nakon promašaja Njemačke uvraća Duvnjak! Kakav gol našeg vođe! Za taj start Heymann je dobio crveni karton!

• 52’

Uščins opet zabija izvana. On broiljira u drugom poluvremenu. Ali na drugoj strni iopet zabija Martinović! Igra se gol za gol!