Prvo poluvrijeme smo gledali šahovsku partiju bez puno pravih prilika, ali zato u nastavku odmah na početku drugog poluvremena Osijek je golom Brleka u 46. minuti šokirao Hajduk. Gosti su stavili točku na i autogolom Lučića u 75. minuti za konačnih 2:0. Novi poraz i veliki udarac za Lekinu momčad

HAJDUK: Lučić; Sigur, Šarlija, Elez, Melnjak; Pukštas, Žaper; Benrahou, Krovinović, Sahiti; Trajkovski

OSIJEK: Malenica; Omerović, Bralić, Duarte, Manev; Brlek, Nejašmić; Gržan, Caktaš, Pušić; Mierez

12. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Osijek 0:2 (Omerović, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
12. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Osijek 0:1 (Brlek, 46') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
12. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Osijek 0:0 (Prilika Caktaša, 9') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +42
Hajduk - Osijek, SuperSport HNL, 22.20.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Zvonimir Barisin/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 85’

Ovo je mogao biti i treći gol za Osijek! Lovrić je fantastično pucao iz slobodnog udarca i stativa je spasila Hajduk, lopta se odbila do Gržana koji je također dobro pucao, ali Lučić je siguran

• 84’

Diallo je dobio žuti karton

• 77’

Fiolić je ušao umjesto Omerovića

• 75’

GOOOOOL!! Osijek je povećao vodstvo na Poljudu! Omerović se lijepo oslobodio na udarac, silovito je pucao i uz malo sreće lopta je ušla u mrežu za 2:0!

• 73’

Lovrić je silovito pucao s distance i lopta je prohujala pored gola

• 70’

Mikanović je ušao umjesto Žapera

• 70’

Velika prilika za Hajduk! Livaja je primirio loptu i iz odlične pozicije u šesnaestercu je pucao malo preko gola