Prava drama se odigrala na Maksimiru! Prvo poluvrijeme Hajduk je bio bolji, greda je spasila Dinamo u 32. minuti nakon udarca Mikanovića. U nastavku je izašao razigraniji Dinamo i dominirao je cijelo poluvrijeme. Kalinić je odigrao spektakularnu utakmicu i sačuvao je mrežu nakon pregršt prilika Modrih. Čačićeva momčad nije promašila niti jedan jedanaesterac i s 4:1 su zasluženo osvojili Supersport Superkup

DINAMO: Livaković - Moharrami, Lauritsen, Perić, Ljubičić - Ademi, Mišić - Ivanušec, Petković, Špikić - Drmić

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Borevković, Simić, Melnjak - Vuković, Grgić, Krovinović - Livaja, N. Kalinić, Biuk

• +37
Supersport Superkup 2022: Dinamo - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic