Dinamo je bio malo opasnija momčad većinu prvog poluvremena, ali nije bilo golova. U nastavku smo gledali istu utakmicu, derbi bez golova i susret je završio bez golova

DINAMO: Zagorac, Ristovski, Theophile, Perković, Perić, Ademi, Mišić, Špikić, Baturina, Kaneko, Petković

HAJDUK: Lučić, Moufi, Šarlija, Uremović, Diallo, Sigur, Krovinović, Pukštas, Sahiti, Benrahou, Livaja

19. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Hajduk 0:0 (Poništen gol Dinama, 78') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Hajduk 0:0 (Prilika Ristovskog, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Hajduk 0:0 (Sudac tjera Livaju po kostobrane) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +47
Dinamo - Hajduk, SuperSport HNL, 17.12.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 5 minuta sudačke nadoknade

• 82’

Promjena kod Hajduka, izlazi Sahiti, ulazi Odjidja Ofoe

• 80’

Nema gola! Nakon provjere VAR-a pogodak je poništen zbog igranja rukom!

• 79’

GOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Hajduka! Perković se nakon ubačaja najbolje snašao u petercu i zabio je za 1:0

• 78’

Vidović je pucao s 20-tak metara, ali nije bio precizan

• 73’

Diallo je dobo žuti karton

• 67’

Kaneko se sjurio u šesnaesterac, odigrao je povratnu loptu do Petkovića koji se nije najbolje snašao i obrana je očistila opasnost