Spektakularna utakmica se odigrala na Etihadu. City je apsolutno dominirao prvo poluvrijeme ali stativa, sreća i raspoloženi Navas su spasili PSG od katastrofe. U nastavku je Mbappé šokirao Etihad i zabio pogodak u 50. minuti. Ali 'građane' to nije omelo i golovima Sterlinga i Jesusa su zasluženo došli do bitne pobjede i tako se osvetili za poraz u Parizu

MANCHESTER CITY: Ederson, Walker, Stones, Dias, Cancelo, Gundogan, Rodri, Zinčenko, Mahrez, Bernardo Silva, Sterling

PSG: Navas, Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes, Paredes, Herrera, Gueye, Messi, Mbappe, Neymar

• +8
Utakmica 5. kola Lige prvaka: Manchester City - PSG Izvor: EPA / Autor: Peter Powell
  • Besiktas - Ajax 1:1 (Ghezzal 11m, 22' , Haller 54' , 69')
  • Inter - Shakhtar 2:0 (Džeko 61' , 67')
  • Atl.Madrid - AC Milan 0:1 (Messias 87')
  • Club Brugge - RB Leipzig 0:5 (Nkunku 12' , 90' , Forsberg 11m, 17' , 45' , Silva An. 27')
  • Liverpool - Porto 2:0 (Alcantara T. 52' , Salah 70')
  • S. Tiraspol - Real Madrid 0:3 (Alaba 31' , Kroos 42' , Benzema 56')
  • Sporting - Bor. Dortmund 3:1 (Goncalves 30' , 39' , Porro 81' , Malen 90')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Etihadu

• 76’

GOOOOOOL!! Nakon odlične akcije Cityja, Jesus je lagano zabio i City vodi 2:1

• 74’

Kakva je ovo sada bila prilika za PSG! Od Messia se odbila lopta Neymaru koji se sjurio u šesnaesterac i izašao sam pred golmana, ali pucao je pored gola i za ovim će Parižani sigurno žaliti

• 72’

City nastavlja pritiskati i pletu mrežu oko šesnaesterca Parižana

• 67’

Dupla zamjena kod Parižana, Kehrer i Di Maria su ušlu umjesto Gueye i Mendesa

• 63’

GOOOOOOOOOOOL!! Nakon ubačaja Walkera lopta se odbila do Sterlinga, koji nije imao težak posao i lagano je to zabio za izjednačenje Citya

• 62’

Još jedna dobra obrana Navasa! Mahrez je pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali golman gostiju je još jednom dobro reagirao