BRZ OBROK

Soudani jeo za vrijeme utakmice! Ovo je razlog...

16.07.2014 u 09:20

U prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka između Dinama i Žalgirisa (2:0) napadač hrvatskog prvaka El Arabi Hillel Soudani zabio je prvi pogodak, ali je privukao pozornost nečim drugim

Dinamo je slomio otpor gostiju tek u nastavku. U prvom poluvremenu bilo je malo zanimljivih situacija, a jedna koja je privukla dosta pozornosti nije imala previše veze s nogometom.

Televizijska kamera uhvatila je Dinamovog igrača Soudanija kako jede za vrijeme utakmice. Navikli smo vidjeti tenisače da prezalogaje nešto tijekom mečeva, ali ne da to rade i nogometaši.

No alžirski reprezentativac je imao dobar razlog zašto da pokoju sekundu odvoji za hranu. Sada je ramazan pa se Alžirac suzdržava od jela i pića od zore do zalaska sunca, no ne i kasnije, pa makar bila utakmica.

Inače, s postom je zbog ramazana bila suočena i alžirska reprezentacija na Svjetskom prvenstvu u Brazilu uoči utakmice osmine finala, što je u pripremi zadavalo velike glavobolje izborniku Vahidu Halilhodžiću.