SUPERSPORT HNL

[VIDEO/FOTO] Osijek i Rijeka podijelili bodove u Gradskom vrtu! Domaćin bio opasniji na početku, ali Jakirovićeva momčad je pokazala karakter, pogledajte golove

OSIJEK
1:1
RIJEKA
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 21.01.2023 17:04
  • Objavljeno 21.01.2023 u 14:01
Osijek je odlično krenuo u utakmicu i poveli su već u 9. minuti preko Špoljarića. Rijeka se pred kraj poluvremena probudila i Frigan je iz penala zabio za 1:1. U nastavku je pao ritam igre i nije bilo puno šansi. Domaćin je zabio gol u 87. minuti ali je poništen zbog zaleđa i susret je završio remijem

OSIJEK: Ivušić - Gržan, Barišić, Žaper, Jurčević - Caktaš, Jugović, Nejašmić, Lovrić - Špoljarić, Mierez

RIJEKA:Labrović - Grgić, Galešić, Dilaver, Vukčević - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, Marin - Frigan

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport