TOTTENHAM GA RASTUŽIO

Slaven Bilić na šokantnan način ostao bez ičega!

19.11.2016 u 20:29

U 12. kolu Premiershipa nogometaši West Hama izgubili su 3:2 od Tottenhama, iako su bili u vodstvu do 89. minute. Time je Bilićeva momčad ostala na dnu ljestvice...

Bivši hrvatski izbornik nema sreće. Malo je tko vjerovao da bi West Ham mogao iznenaditi Tottenham na White Hart Laneu ove subote, no Bilićeva momčad vodila je većim dijelom susreta i na kraju nesretno ostala bez ičega.

'Čekićari' su poveli u 24. minuti golom Antonija, da bi početkom drugog dijela Winks izjednačio u 51. minuti. Kada je u 68. minuti nakon jednog kornera dosuđen penal za goste, a Lanzini ga pretvorio u pogodak, činilo se da će Slaven imati razloga za radovanje, ali u samoj završnici dogodio se veliki preokret u režiji Harryja Kanea.

Engleski napadač prvo je izjednačio u 89. minuti, a onda i iz penala u prvoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Spursima.

West Ham je porazom ostao na zabrinjavajućem 17. mjestu, dok je Tottenham i dalje peti, no sa samo tri boda zaostatka za vodećim Liverpoolom.