HT prva liga

Slaven Belupo zaustavio Osijek u Koprivnici i zadržao ga 'na rubu Europe'; sijevalo je s obje strane, ali mreže se nisu tresle

13.06.2020 u 22:12

U posljednjoj utakmici 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige Slaven Belupo je u subotu u Koprivnici protiv Osijeka odigrao 0:0, pa su Osječani ostali na petoj poziciji, tri boda ih dijele od mjesta koja vode u Europu.

Prva prilika na utakmici ukazala se već u 19. sekundi, i to za Osječane. Marić je uposlio Mancea, koji je prodro u kazneni prostor i pogodio gredu. Gosti su ozbiljno zaprijetili još samo u 71. minuti, nakon ubačaja Bočkaja u 16-erac Mance puca glavom sa osam metara, ali vratar Ježina je na mjestu.

Slaven Belupo je imao više dobrih prigoda. U 21. minuti Krstanović je sa desetak metara bio neprecizan, potom je u 33. Bogojević nabacio Brkoviću, koji je loptu poslao iznad gola. Posljednju veliku šansu Slaven Belupo je imao u 58. minuti, ali Glavčić sa deset metara nije uspio zabiti.

• +7
Hrvatski Telekom Prva liga, 28. kolo, NK Slaven Belupo - NK Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL

17.6.Osijek-Gorica

Nogomet se vratio na MAXtv! Napokon opet možemo uživati u nogometu s domaćih terena uz Arenasport kanale. Sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv, zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.

HT Prvu ligu možete gledati i u dresu omiljenog kluba koji vam poklanja Hrvatski Telekom, a kako do dresa možete pročitati OVDJE.

Najvažnije da se nogomet vratio iako bez gledatelja na stadionima no zato su tu televizijski ekrani. Podsjećamo, sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.