krenula premier liga

Skupo plaćena prva pobjeda Liverpoola kao prvaka Europe; Dejan Lovren ni na klupi

09.08.2019 u 23:03

U prvoj utakmici nove sezone engleske Premier lige, Liverpool je pobijedio Norwich City 4:1, s time da je aktualni europski prvak već nakon prvih 45 minuta vodio s četiri gola prednosti

Po prvi put nakon madridske pobjede u finalu Lige prvaka, u kojem je Liverpool svladao Tottenham i uzeo 'ušati pehar', Kloppovi su igrači igrali na svom Anfieldu.

I naravno, ne treba naglašavati kako je stadion bio ispunjen do posljednjeg mjesta.

Zauzvrat su Kloppovi igrači odigrali odličnu utakmicu i već nakon prvih 45 minuta vodili protiv Norwicha 4:0.

Strijelci za Liverpool bili su Hanley (autogol), Salah, Van Dijk i Origi. Počasni pogodak za goste zabio je Pukki.

Na Kloppovu žalost, pobjeda je skupo plaćena jer u 35. minuti zbog ozljede je, uz liječničku pomoć, s terena morao izaći prvi golman Alisson te je pitanje kada će se oporaviti.

Nas je pak zanimalo u kakvom je statusu Dejan Lovren, ali ako je suditi prema aktualnoj situaciji, čini se da hrvatski reprezentativac baš i nema budućnost u crvenom dresu. Jer nije ga bilo ni među 18 igrača.