Dinamo je dominirao od početka utakmice i to su kapitalizirali autogolom Mine u 10 minuti i pogotkom Drmića (34'). U nastavku Modri su potvrdili svoju pobjedu golom Petkovića u 69. minuti za konačnih 3:0

DINAMO: Livaković - Moharrami, Šutalo, Perić, Bočkaj, Mišić, Ivanušec, Špikić, Oršić, Petković, Drmić

ŠIBENIK: Rogić - Mesa, Perić, M. Matić, Haruki, B. Matić, Rom, Vidović, Mina, Špeljak, Kreković

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
NK Dinamo - NK Šibenik, SuperSport HNL, 6.11.2022. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 2 minute sudačke nadoknade

• 75’

Rak je pucao iz odlično pozicije u šesnaestercu, ali Šutalo je izbio loptu s crte!

• 69’

GOOOOL!! Dinamo je povećao prednost! Petković je zabio za 3:0

• 64’

Šibenik je imao kontru! Špeljak se sjurio prema šesnaestercu i pucao je po golu, ali obrana je blokirala njegov udarac

• 58’

Mišić je pucao iz velike udaljenosti, ali Rogić je još jednom dobro reagirao

• 51’

Dobra prilika za Šibenik! Rak je lijepo proigrao Matića koji je pucao iz odlične pozicije, ali Livaković je obranio udarac