UVJERLJIVA POBJEDA INTERA

Rudeš doživio debakl u Zaprešiću i postao glavni favorit za ispadanje iz HT Prve lige

31.08.2018 u 21:48

U prvoj utakmici 6. kola HT Prve lige nogometaši Intera pobijedili su u Zaprešiću Rudeš rezultatom 3:0 i tako se učvrstili u središnjem dijelu ljestvice domaćeg prvenstva...

Nogometaši Rudeša na senzacionalan su način započeli novu sezonu HT Prve lige, remijem na Maksimiru u utakmici u kojoj je Dinamo jedva potkraj susreta izbjegao poraz, no momčad koju vodi Ivan Matić zaredala je zatim neuspjesima pa potvrdila svoju kandidaturu za ispadanje iz HT Prve lige ovog petka u Zaprešiću.

• +3
HT Prva liga, 6. kolo: Inter - Rudeš Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

Nakon remija s Hajdukom Toplakov Inter upisao je pred svojim navijačima uvjerljivu pobjedu protiv Rudeša i značajno se odmaknuo od dna, u susretu u kojem je sve bilo riješeno već u prvom poluvremenu.

Domaća momčad povela je u 16. minuti pogotkom svog najboljeg strijelca Komnena Andrića s bijele točke nakon igranja rukom u šesnaestercu.

Inter - Rudeš 1:0 (Andrić 16) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U 23. minuti Marko Burzanović odmjerenim udarcem s ruba kaznenog prostora svladao je Picka i udvostručio prednost.

Inter - Rudeš 2:0 (Burzanović 23) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U 39. minuti sve je bilo riješeno kad je Andrej Šimunec udarcem iz zraka nakon prekida zabio i treći pogodak za Inter.

Inter - Rudeš 3:0 (Šimunec 39) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Rudeš je nešto bolje igrao u drugom poluvremenu i imao nekoliko prilika vratiti se u susret, no rezultat se više nije mijenjao, što znači da zagrebački kvartovski klub ostaje posljednji sa samo jednim osvojenim bodom u šest utakmica, a Zaprešićani su sa sedam bodova čvrsto u sredini ljestvice...

Inter - Rudeš, izjave trenera Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

HT Prva liga, 6. kolo:

Inter – Rudeš 3:0 (Andrić 16, Burzanović 23, Šimunec 39)

Inter - Rudeš 3:0 (6. kolo 2018./19., 31.8.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Inter Zaprešić-Rudeš3:0