08.12.2015 u 22:07

• +12

Liga prvaka 08.12.

Izvor: Reuters / Autor: Juan Medina

Madridski Real rutinski je odradio posao protiv švedskog Malmöa koji se nije dokazao kao dostojan suparnik. 'Kraljevi' su slavili s velikih 8:0

'Kraljevi' su od prve minute bili dominantni, a pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu, kada je Benzema s dva gola te Ronaldo s jednim osigurao prednost od 3:0.

U nastavku se dodatno raspucao Portugalac Ronaldo koji je zabio još tri gola te stigao no osobnog rekorda, kada su u pitanju golovi u ovoj fazi natjecanja. Naime, u sezoni 2013./14. u utakmicama po skupini zabio je devet golova, a s ova četiri gola protiv Malmöa Ronaldo je ove sezone zabio rekordnih 11 golova.

Inače, u velikoj Realovoj pobjedi s prvim golom za 'kraljevski klub' upisao se i naš Mateo Kovačić. Drugi hrvatski reprezentativac, Luka Modrić dobio je slobodno.