četiri komada u debiju

Robert Prosinečki je i u teškom porazu našao nešto pozitivno: Nema drame...

22.07.2023 u 22:59

Legendarni Robert Prosinečki u svom je trenerskom debiju u SuperSport HNL-u na klupi Rudeša doživio težak 4:0 poraz u gostima kod Rijeke. No, Žuti nije zabrinut

'Čestitke Rijeci. Na kraju je bio i previsoki rezultat za njih. Mislim da smo u prvom poluvremenu jako dobro parirali jednoj od najboljih momčadi u Hrvatskoj. Imali smo i šanse da im zabijemo i dobro smo igrali. Onda je došao taj penal pred kraj poluvremena koji je promijenio tijek utakmice', rekao je trener novog prvoligaša Rudeša Robert Prosinečki te dodao:

'Do 70. minute i 2:0 za Rijeku mi smo bili baš dobri, a onda smo se - raspali. Mlada smo ekipa koja ima potencijala, nema drame. Ovo su klinci, najmlađa momčad u ligi, ali pokazat će da mogu igrati sa svakim u ligi. Neće nikome biti lako igrati s Rudešom!'

Rudeš je dobro igrao i dojam je da je na Rujevici ipak mogao više...

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Rijeka je bolja od nas, ali da smo zabili što smo trebali ili da nismo napravili onaj penal, moglo je biti i drukčije. Mi ćemo nadoć'. Danas je 10 igrača u startnih 11 prvi put igralo Prvoj ligi. Ali vjerujemo u ostanak', optimističan je legendarni Žuti uz napomenu:

'Rijeka ima temelj iz prošle sezone, ima nova jaka pojačanja, ima puno širine i kvalitete, ima Jakirovića na klupi... To je momčad toliko jaka da se može boriti i za naslov.'