U uzvratnoj utakmici 3. pretkola Europske lige Rijeka je kod kuće ovog četvrtka neočekivanog izgubila od Sarpsborga golom Mortensena i tako se oprostila od daljnjeg natjecanja...

Sastav Rijeke: Sluga - Zuta, Punčec, Župarić, Pavelić - Čanađija, Grahovac - Heber, Pavičić, Acosty - Gorgon

Sastav Sarpsborga: Vasjutin - Tveita, Jorgensen, Tamm, Thomassen - Halvorsen, Lund-Nielsen, Zachariassen, Askar - Muhammed, Mortensen

Europska liga, 3. pretkolo:

Rijeka - Sarpsborg 0:1 (Mortensen 83), prva utakmica 1:1

• +3
Europska liga, 3. pretkolo: Rijeka - Sarpsborg Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, Rijeka je neočekivano ispala

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 90’

Mohammed je mogao sve riješiti, ali Sluga mu brani udarac u suprotni kut

• 87’

Gorgon je pucao glavom, ali Vasjutin je bio na mjestu

• 83’

GOOOOL za Sarpsborg! Katastrofa na Rujevici! Mortensen je zabio pravi norveški gol iz gužve nakon prekida i doveo svoju ekipu blizu prolasku daljle

• 76’

Opalio je Heber iz okreta, ali Vasjutin je i na to spreman

• 73’

Muhammed je umalo uzeo loptu Slugi, opasno je živjela Rijeka

• 64’

Šansa za Sarpsborg nakon kornera, Utvik je umalo glavom iznenadio Slugu, ali lopta odlazi pokraj gola

• 47’

Dobro je krenula Rijeka u drugom dijelu, Gorgonov udarac prošao je tik uz vratnicu

• 45’

Poluvrijeme na Rujevici. Rijeka i dalje ima pozitivan rezultat, a Maccabi Tel Aviv je u međuvremenu prošao Pjunik i bit će protivnik pobjedniku